English versionGerman versionEspaňolVi?t

Přijímačky 2020 - informace pro uchazeče o studium - aktualizováno 3. 6. 2020

Termíny JPZ a ŠPZ na GJP

Vážení rodiče uchazečů o studium na GJP, milí uchazeči!

Dovolte mi ještě jednou Vám poděkovat za projevený zájem o studium na naší škole.

Dnes proběhl na GJP velmi úspěšně 1. termín ŠPZ. Věříme, že ve vzájemně příjemné atmosféře. Pohovory se šikovnými uchazeči byly radostnou povinností pro naše vyučující, kteří pohovory vedli. Těšíme se na pátek 5.6., kdy pokračujeme 2. termínem ŠPZ.
V pondělí 8.6. přijímačky vyvrcholí jednotnou přijímací zkouškou (JPZ).

Školní přijímací zkouška se uskuteční před jednotnou přijímací zkouškou následovně:
3.6. 2020 - uchazeči, kteří budou konat JPZ na GJP 8.6. 2020
5.6. 2020 - ostatní uchazeči

Dne 18.5. byly na adresy zák. zást. uchazečů odeslány obyčejnou poštou pozvánky k přijímacím zkouškám. (vzor pdf - Pozvánka k přijímacím zkouškám, vzor pdf - Pozvánka k jednotné přijímací zkoušce)
V průběhu týdne od 18.5. byly pozvánky poslány také datovými schránkami a elektronickou poštou na emaily zák. zást. (pokud jsou v přihláškách zadané).
Pokud by zák. zástupce uchazeče neobdržel pozvánku ani jednou z výše uvedených cest, je třeba kontaktovat sekretariát GJP emailem na info@gjp1.cz nebo telefonicky 222 240 927.

K termínu zkoušky je třeba donést Čestné prohlášení o neexistenci příznaků vir. inf. onemocnění

Náhradní termíny přijímacích zkoušek pro uchazeče, kteří se v řádném termínu nebudou moci ze závažných důvodů přijímacích zkoušek zúčastnit,zveřejníme po vyhlášení čas. schématu MŠMT.

Další informace budeme průběžně doplňovat.

Milí uchazeči, i když Vaše čekání na přijímací zkoušky trvalo letos déle, věříme, že to nikterak neovlivní Vaše výsledky a výkony.I v následujícím období Vás budeme informovat také prostřednictvím kontaktů, které jste nám poskytli při dnech otevřených dveří, sledujte web školy a také sociální sítě GJP. Můžete se také přesvědčit, jak skvěle zvládají studenti a učitelé GJP online výuku, v dobré atmosféře a se vzájemnou podporou a pomocí. To mě jako ředitele GJP těší obzvláště.


Mgr. Michal Musil
ředitel školy
2020-05-18
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí