září 2023 | ||
6.9. | Adaptační program 1. beta | |
7.9. | Adaptační program 1. alfa | |
17.9. - 22.9. | kola v přírodě (Olina) | |
26.9. | Třídní schůzky 1. ročníků | |
29.9. | Ředitelské volno - 29.09. 2023 | |
říjen 2023 | ||
2.10. | IST testy 1 alfa | |
4.10. - 10.10. | Madrid - poznávací pobyt pro 3. a 4. ročník | |
6.10. | IST testy 1 beta | |
17.10. | Strategie učení (1.beta) | |
19.10. | Strategie učení (1.alfa) | |
26.10. - 27.10. | Podzimní prázdniny | |
30.10. - 31.10. | Ředitelské volno 30. - 31.10. 2023 | |
Vyhláeno z důvodu plánovaného přeruení dodávky el. proudu | ||
listopad 2023 | ||
7.11. | Den otevřených dveří (1.termín) | 16.00 - 18.00 |
7.11. | Moderní hodiny chemie (3. ročníky + 1 alfa) | |
16.11. | Vzpomínková akce k 17. listopadu spojená s workshopy | |
Akce studentské rady ve studentském klubu | ||
20.11. | Třídní schůzky | |
22.11. | Moderní hodiny chemie (1 beta + 2. ročníky) | |
29.11. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (elektřina) pro 3. ročník | |
prosinec 2023 | ||
4.12. | Den otevřených dveří (2.termín) | 16.00 - 18.00 |
6.12. | IQ landia Liberec (pro 1. ročníky) | |
21.12. | Vánoční bruslení | |
22.12. | Vánoční zpívání | |
23.12. - 2.1. | Vánoční prázdniny | |
leden 2024 | ||
12.1. | Návtěva Památníku Jana Palacha ve Vetatech (1. ročníky) | |
15.1. | Den otevřených dveří (3.termín - on-line) | 16.00 - 18.00 |
16.1. | Olympiáda ze zeměpisu (kolní kolo) | |
5. - 6. vyuč. hod. | ||
17.1. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (termika) pro 2. ročník | |
18.1. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (optika) pro 3. ročník | |
22.1. - 26.1. | Laboratorní práce na VCHT (1. - 3. ročník) | |
29.1. | Třídní schůzky on-line | |
29.1. | Návtěva CEVRO institutu (4. roč.) | |
5. - 6. vyuč. hod.) | ||
únor 2024 | ||
2.2. | Pololetní prázdniny | |
5.2. - 11.2. | Jarní prázdniny | |
13.2. | Kariérové poradenství pro třídu 2 beta | 4. - 6. hod |
14.2. | Kariérové poradenství pro třídu 2 alfa | 2. - 4. hod |
16.2. | Voda ve městě (workshop) | |
1. - 2.hod 1 beta, 3. - 4.hod 1 alfa | ||
20.2. | Olympiáda z biologie (kolní kolo) | |
2. - 6. vyuč. hod. | ||
21.2. | Testy Cermat - paněltina (3. beta + 4. beta) | |
22.2. | Labyrint poznávání (1.- 4.roč.) | |
23.2. | Testy Cermat - četina (4. roč.) | |
25.2. - 1.3. | Lyařský výcvikový kurz (1. ročník) | |
26.2. | Představení seminářů studenty 3. ročníku studentům 2. ročníku | |
26.2. | Voda ve městě (workshop) | |
1. - 2. hod 2 beta, 3. - 4. hod 2 alfa | ||
březen 2024 | ||
4.3. | Veletrh seminářů pro 3. a 4. ročníky | |
6.3. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (akustika) pro 2. ročník | |
6.3. | Public café | |
Setkání s absolventy GJP na téma studium na V | ||
14.3. | XXIX. maturitní ples GJP | |
18.3. | kolní projekce pro studenty 3. ročníku - Festival Jeden svět - kino Atlas | 8:45 - 11:00 |
návrat na 4VH | ||
20.3. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (mechanika) pro 1. ročník | |
22.3. | Představení předmětu Open space studentům 2. ročníku studenty 4. ročníku | |
27.3. | Memoriál Radka Donáta (futsalový turnaj) | 8:00 - 13:30 |
28.3. | Velikonoční prázdniny | |
duben 2024 | ||
4.4. | Praktická maturitní zkouka UK - HV | |
5.4. | Ředitelské volno 5.4. 2024 | |
9.4. | Den knihy | |
9.4. - 5.5. | Výstva fotografií studentů v Napa Bar&Gallery Praha 1 | |
vernisá proběhne 9.4. v 18:30 | ||
10.4. - 12.4. | Matematické soustředění 2. ročníků | |
12.4. | Geologická exkurze (1. ročníky) | |
12.4. | Jednotná přijímací zkouka (1. termín) | |
15.4. | Třídní schůzky | |
15.4. | Přednáka o palestinsko - izraelském konfliktu (1. alfa, 2. - 4. ročníky) | |
15.4. | Jednotná přijímací zkouka (2. termín) | |
15.4. | Program Anabell (na téma poruchy příjmu potravy, třída 1 beta) | |
16.4. - 18.4. | kolní přijímací zkouka | |
17.4. | Maturitní PP z českého jazyka a literatury | |
17.4. | Program Anabell (na téma poruchy příjmu potravy, třída 1 alfa) | |
18.4. | Maturitní PP z anglického jazyka | |
18.4. | Návtěva Zemědělského muzea (2. alfa) | |
18.4. | program v Doxu (3. ročníky) | |
odchod ze koly v 10.00 | ||
19.4. | Maturitní PP z 2. cizího jazyka | |
21.4. - 29.4. | GJP na Tchaj-wanu (výměnný program) | |
26.4. | Praktická maturitní zkouka z předmětu IVT | |
26.4. | Hodiny moderní chemie (1. - 3. ročník) | |
30.4. | Předávání vysvědčení 4. ročníků | |
květen 2024 | ||
2.5. - 6.5. | Maturitní didaktické testy | |
4.5. | Tradiční setkání prarodičů studentů GJP a vedení koly | 10 - 12 hod. |
15.5. - 17.5. | Matematické soustředění 1. ročníků | |
16.5. - 20.5. | Ústní maturitní zkouky třídy 4 alfa | |
16.5. | Debata k volbám do Evropského parlamentu | 10:30 - 12:00 |
3. ročníky, kino Světozor | ||
17.5. | Jak se dělá tanečník (program pro 2. a 3. ročníky v Městské knihovně) | |
21.5. - 23.5. | Ústní maturitní zkouky třídy 4 beta | |
21.5. - 22.5. | Studenské volby do Evropského parlamentu | |
předseda komise Filip Michalov | ||
27.5. - 3.6. | Laboratorní práce na VCHT (1. - 3. ročník) | |
29.5. | Předávání maturitních vysvědčení | |
29.5. | Návtěva Zemědělského muzea (2. beta) | |
31.5. | Návtěva Hrdličkova muzea (3 alfa) | |
červen 2024 | ||
5.6. | Demonstrační pokusy z fyziky na MFF UK (ionizující záření) pro 3. ročník | |
5.6. | Návtěva botanické zahrady - 1 beta | |
20.6. | Filmový festival GJP | |
20.6. | Návtěva Hrdličkova muzea (3 beta) | |
24.6. - 27.6. | Expedice 1. - 3. ročníků |
- Studentské aplikace
- > Známky - bakaláři
- > Studentský e-mail
- - - - - - - - -
- > Jak na seminární práce?
- > Jak na prezentace?
Erasmus+