Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Laboratorní cvičení z chemie - leden 2019

info

se jako tradičně konají v budově A na Vysoké škole chemicko – technologické.

Začátky dopoledních bloků jsou v 8:30, odpoledních ve 12:30 – pro dopolední bloky je sraz přímo ve vestibulu u vrátnice na vysoké škole, příchod na odpolední bloky se řídí informacemi z rozvrhu – suplování. Předpokládaná délka bloku je 4 vyučovací hodiny.

Nezbytný pro práci je ochranný oděv – plášť. Nespoléhejte na možnost, že „nějaké“ pláště v laboratoři vždy jsou. S sebou také psací potřeby, zápalky, hadřík. Svačinu včetně pití lze koupit na místě.

Témata prací jsou následující:
1. ročníky – dělení směsi
2. ročníky – destilace
3. ročníky - reakce organických sloučenin.

Rozdělení do skupin je třeba respektovat, poněvadž z bezpečnostních důvodů je stanoven limit pro počet studentů v laboratoři. Případné výměny např. z důvodu dlouhodobého objednání k lékaři apod. je nutno řešit individuálně a zcela výjimečně. Také upozorňuji studenty, že laboratorní cvičení jsou součástí výuky, účast je povinná.

Rozdělení do skupin:

čtvrtek – 10. ledna – dopoledne – studenti třídy 1.A abecedně po Š.Postávka včetně, odpoledne zbývající studenti třídy 1.A a studenti třídy 1.B po J.Landa včetně

pátek – 11. ledna – dopoledne zbývající studenti třídy 1.B

pondělí – 14. ledna – dopoledne studenti třídy 3.A abecedně po C.Straubová včetně, odpoledne zbývající studenti třídy 3A a studenti třídy 3B abecedně po J.Jícha včetně

úterý – 15. ledna – dopoledne zbývající studenti třídy 3B, odpoledne studenti třídy 2B abecedně po L.Pospíšilová včetně

čtvrtek – 17. ledna – dopoledne zbývající studenti třídy 2B a studenti třídy 2A abecedně po M.Hybner včetně, odpoledne zbývající studenti třídy 2A.


Na „chemické dobrodružství“ v laboratoři se těší Vaše „chemikářka“.Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí