Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Juniorská univerzita

Univerzita Karlova

Vážené a milé kolegyně,

vážení a milí kolegové,dovoluji si Vás oslovit za organizační tým Juniorské Univerzity Karlovy.Již od pondělí 17. 9. 2018, resp. od středy 19. 9. 2018, se rozeběhne 4. ročník Juniorské Univerzity Karlovy (JUK) - celouniverzitní projekt pro středoškolské studenty, který je připravován právě pro Vaše aktivní studenty napříč ročníky.

I v letošním roce jsme pro zájemce přichystali dvě zaměření - Přírodovědně-lékařské zaměření a Humanitně-společenské zaměření.Vedle odborných přednášek přizpůsobených pro středoškolské auditorium jsme letos do programu zařadili rovněž praktické bloky: O popularizaci studentské vědy zábavnou formou - „Science Slam“, dále „Jak akademici podnikají?“ či dnes velmi aktuální „Akademické psaní nejen pro maturanty“.Jelikož nám stále zbývá pár míst v obou zaměřeních, dovoluji si Vás oslovit ohledně pomoci v podobě sdílení informace o Juniorské Univerzitě Karlově Vašim studentům.Registrace je již otevřena na stránce: https://juniorskauniverzita.cuni.cz/JU-95.html

Program a další informace pak lze nalézt na uzlu: https://juniorskauniverzita.cuni.cz/JU-92.html

Předem děkuji za rozšíření informace o našem projektu v rámci Vaší školy a v případě jakéhokoli dotazu jsem Vám plně k dispozici.

S přáním hezkého dne srdečně zdraví

Miroslav ČermákOdbor vnějších vztahů

Rektorát

Univerzita Karlova

Tel: +420 224 491 273

E-mail: miroslav.cermak@ruk.cuni.czSdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí