Laboratorní cvičení z chemie leden 2025
InformaceVe dnech 6.1. – 10.1.2025 se uskuteční pro studenty prvních až třetích ročníků laboratorní cvičení z chemie na Vysoké škole chemicko-technologické (VŠCHT) v Praze (budova B, Technická 3, Praha 6).
Dopolední blok začíná v 8:30, odpolední ve 13:00. Bloky jsou tříhodinové (4 vyučovací hodiny). Studenti z dopoledních bloků mají sraz s vyučujícími chemie přímo před budovou B VŠCHT v 8:15, nikoli však u hlavního vchodu do budovy B, nýbrž u zadního vchodu do budovy B – Zikova 1903/4, studenty odpoledních bloků přivádí na VŠCHT na 12:45 určený vyučující přímo z naší školy opět k zadnímu vchodu do budovy B. Po skončení laboratorních cvičení v dopoledním i odpoledním bloku se studenti do školy již nevracejí. Další informace o změnách v rozvrhu a přesunech studentů jsou umístěny na školním webu jako součást informace o suplování.
S sebou je nutné mít psací potřeby, papír, vhodný oděv (ne silonky, ne vysoké podpatky, ne kontaktní čočky), dlouhé vlasy musí být v culíku. Na místě nebude možné si koupit občerstvení – doporučujeme nápoj, popř. i svačinu s sebou. Pláště a brýle budou k zapůjčení na místě.
Témata laboratorních prací jsou:
1. ročník – Dělení směsí
2. ročník – Destilace
3. ročník – Základní reakce v organické chemii
Rozdělení do skupin je následující:
Pondělí – 6.1. Laboratorní cvičení z chemie (S. Buryšová):
Dopoledne studenti skupiny 1A1 + 1A2a Bartyzal, Brisudová, Kulvejt (sraz 8:15 na vrátnici budovy B VŠCHT),
rozchod tamtéž.
Odpoledne studenti skupiny 1A2b Mencl, Nurnbergerová, Ondroušková, Semina, Strba + 1B1a Capova, Day, Fiserova, Lindner, Mikova, Moisidou, Sadilkova, Skalka (studenti ukončí výuku v 11:00, oběd, odchod od školy 11:55, doprovod: H. Vencovská), rozchod tamtéž.
Úterý – 7.1. Laboratorní cvičení z chemie (A. Koktová):
Dopoledne studenti skupiny 1B2 + 1B1b Tran, Urban (sraz 8:15 na vrátnici budovy B VŠCHT), rozchod tamtéž
Odpoledne studenti skupiny 2A1 + 2A2a Beran, Bilek, Fiala (studenti ukončí výuku v 11:00, oběd, odchod od školy 11:55, doprovod: K. Rachová ), rozchod tamtéž.
Středa – 8.1. Laboratorní cvičení z chemie(A. Koktová):
Dopoledne studenti skupiny 2B1 + 2A2b Hrdina, Kopečný, Kubíček, Kýšová, Morávková (sraz 8:15 na vrátnici budovy B VŠCHT), rozchod tamtéž.
Odpoledne studenti skupiny 2B2 + 2A2c Nohejlová, Rakovský, Špimr (studenti ukončí výuku v 11:00, oběd, odchod od školy 11:55, doprovod: M. Šanda), rozchod tamtéž
Čtvrtek – 9.1.Laboratorní cvičení z chemie (S. Buryšová):
Dopoledne studenti skupiny 3B1 + 3B2b Pučelikova, Rusinova, Řehačkova, Votrubova, Winterova (sraz 8:15 na vrátnici budovy B VŠCHT), rozchod tamtéž
Odpoledne studenti skupiny 3A2 + 3B2a Froněk, Hasik, Křeček, Kubišta, Palicová (studenti ukončí výuku v 11:00, oběd, odchod od školy 11:55, doprovod: D. Veselovská), rozchod tamtéž
Pátek - 10.1.
Laboratorní cvičení z chemie(A. Koktová):
Dopoledne studenti skupiny 3A1 (sraz 8:15 na vrátnici budovy B VŠCHT), rozchod tamtéž.
Na chemické laborování se těší vaše chemikářky.
