English versionGerman versionEspa�olVi?t

INSPIRATIVNÍ OSOBNOST GJP 2023 - vyhlášení výsledků, 5.1. 2024 v 11:00

Nominovány byly: Emma Zelenková, Viktorie Votrubová a Michaela Pánková Inspirativní osobností GJP za rok 2023 se stala studentka 4. ročníku třídy 4 alfa Michaela Pánková.


Inspirativní osobností GJP za rok 2023 se stala studentka 4. ročníku třídy 4 alfa Michaela Pánková. Na 2. místě se umístila Viktorie Votrubová, 2. roč. ze třídy 2 beta a na 3. místě Emma Rozálie Zelenková, 2. roč. ze třídy 2 alfa.

Gratulujeme!


Michal Musil
ředitel školyŘeditel GJP vyhlašuje druhý ročník ceny pro studenty.

Hledáme inspirativní, aktivní a zajímavou osobnost z řad studentů a studentek GJP. Jste to právě Vy? Nebo někdo, koho na GJP znáte?


Vítěze, který splňuje níže popsaná kritéria, čeká nejen výborný pocit, přírůstek do profesního portfolia, ale také skvělá odměna - originální snowboard v designu GJP a týdenní pobyt na horách ve čtyřlůžkovém apartmánu www.yellowski.cz, kde bude k dispozici půjčovna lyží a snowboardů pro vás i pro všechny, kdo s vámi do apartmánu v Rokytnici nad Jizerou přijedou.

Tak neváhejte navrhněte někoho nebo nominujte sebe!

Nominace mohou podat studenti a studentky, učitelé a nepedagogičtí pracovníci GJP zde do 6. 12. 2023 do 12.00 hod. Vítěz bude vyhlášen 22. 12. 2023 v rámci programu vánočního zpívání na GJP. Vítězku či vítěze vybere porota složená z členů vedení GJP, školní psycholožky a předsedkyně studentské rady GJP.

Kritéria, která musí „Inspirativní osobnost GJP“ splňovat:


1. Zabývá se intenzivně nějakým tématem, činností, odvětvím:
účastní se ve svém volném čase soutěží, olympiád, CTM a AP kurzů, oborových soutěží, workshopů, kurzů, sympózií, aktivně sportuje, zpívá či hraje na hudební nástroj nebo v divadle, aj.

2. Je ochotný/á pomoci a pomáhá, je prospěšný/á druhým:
má pozitivní vliv na své okolí, komunitu – např. dobrovolnictví, charitativní činnost, ekologická činnost, organizuje akce pro druhé aj.

3. Reprezentuje GJP:
šíří dobré jméno školy

Bonusové body: je autorem/autorkou nějakého díla/děl:
odborných textů, povídek, výtvarných děl, hudebních děl, fotek, filmu, webu, nějakého produktu, firmy aj.


> NOMINAČNÍ FORMULÁŘ ZDE <
vyplnění formuláře vám pár minut určitě zabere, tak si odpovědi dobře promyslete


Mgr. Jakub Běhounek
zástupce ředitele pro vzdělávání, ICT koordinátor
2023-12-21
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí