English versionGerman versionEspa�olVi?t

Program Aktivní student GJP

Vítejte na webu věnovaném programu Aktivní student. Na GJP vás v rámci něj rádi podpoříme v oblasti, ve které se chcete rozvíjet, která vás baví a zajímá. Přečtěte si, v jaké kategorii se můžete realizovat a co se od vás očekává. Určitě si vyberete. Poté, co si přečtete podmínky a podrobnější informace, se nezapomeňte zaregistrovat! Doporučujeme se zapojit od 2. ročníku.

Open space

Seminář si můžete zvolit ve 3. a 4. ročníku. Můžete chodit na stáž, na přednášku na vysokou školu, přípravný kurz, vzdělávací program nebo dělat cokoli jiného, co vám schválíme. Nesmí to být stហu rodičů ve firmě nebo kurz jazyka, který se ve škole už učíte. Potřeba je splnit minimálně 20 hodin. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.

Kamdu

U společnosti Kamdu si můžete vybrat z nabídky více jak 50 workshopů rozdělených do 4 oblastí:
- byznys, kariéra
- svět budoucnosti
- společnost
- komunikace, umění.

Workshopy vedou zkušení lidé z daného oboru, poznáte prostředí firem, proberete zajímavá témata. Workshopy vám pomohou při rozhodování, kam dál směřovat. Absence vám nezapočítáme, vy nám pak nasdílíte, co jste dělali a k čemu vám to bylo. Tento program si můžete zvolit v jakémkoliv ročníku. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.


CTM kurzy

V nabídce Centra pro talentovanou mládež (CTM) si můžete vybrat online kurz v angličtině z oboru, který vás zajímá. Nabídka je pestrá a kurzy jsou kvalitní, často realizované ve spolupráci se zahraničními univerzitami. Můžete si zvolit online kurz s instruktorem, či AP kurz s možností zakončení mezinárodní AP zkouškou. Absence vám nezapočítáváme, s termíny školních povinností vám vyjdeme vstříc. Vy nás pak obohatíte o to, co jste se naučil/a. Doporučujeme od 2. ročníku výše. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.

Aktivní sportovci

Věnujete se nějakému sportu na vyšší úrovni — v rámci reprezentace domácí nebo mezinárodní? Pomůžeme vám, abyste zvládali školu i sport. Budete mít navýšené procento tolerovaných absencí a dohodnete si individuální termíny testů a zkoušení. Musíte ale komunikovat s učiteli a vše si doplnit. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.

Studenti v zahraničí

Chystáte se na pobyt na střední škole v zahraničí na půl roku nebo rovnou na rok? Umožníme vám vyjet, a při tom se moct vrátit zpět na GJP. Musíte si uzavřít všechny naše předměty a průběžně s námi komunikovat. Zahraniční studijní pobyt doporučujeme ve 2. nebo 3. ročníku. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.

Ostatní

Nenašli jste se v žádné kategorii? Nevadí. Podporujeme studenty i v jiných oblastech nebo programech. Je potřeba se obrátit na naše koordinátory (paní profesorku Koktovou a Kamenickou) a nechat si svou aktivitu schválit. Budou domluveny konkrétní podmínky podle toho, o jakou činnost jde. Podmínky a podrobnější informace. Inspirace aktivit.


REGISTRACE DO PROGRAMU

(Pro vyplnění formuláře se přihlašte školním Office účtem. Dále vás budou kontaktovat koordinátorky programu A. Koktová nebo T. Kamenická)


Mgr. Jakub Běhounek
zástupce ředitele pro vzdělávání, ICT koordinátor
2023-10-23
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí