English versionGerman versionEspa�olVi?t

Ohlédnutí za lyžákem na Hochfichtu

Kdo jsou zachránci Pavel a Pavel a jak dopadl souboj GJP vs. COVID-19? Odpovědi najdete v článku

Letos jsme konečně vyrazili na (mega) lyžák ⛷🏂 Tradiční výpravu prváků doplnila i výprava druháků, kteří o tuto významnou událost v loňském roce přišli.

Před odjezdem jsme se PCR otestovali a jako zázrakem jsme vyšli všichni negativní 💪

Celkem nás na naši jinak pozitivní cestu na jih vyrazilo 65 studentů, 5 instruktorů a zdravotnice Štěpánka (potlesk pro Štěpánku 👏). Také nesmíme zapomenout na pány řidiče autobusů - pana Pavla a pana Pavla (potlesk pro Pavla a Pavla 👏👏).

Penzion Racek, kam jezdíme běžně, byl v našem termínu bohužel obsazen, a tak jsme využili pohostinosti nám dobře známe Olšiny a zdejšího stále se rozrůstajícího rezortu.

Tři dny jsme lyžovali a snowboardovali v rakouském Hochfichtu, kde jsme zažili sluníčko s výhledem na Alpy, sněžení s výhledem na 10 metrů i mlhu s výhledem na špičku nosu.

Ve čtvrtek jsme si dali, i vinou velmi proměnlivého počasí, zdravotní pauzu. Vyplnili jsme ji oreintačním "během" v okolí Lipna (druhý potlesk pro Pavla a Pavla za záchranu před blížícím se orkánem 👏).

V pátek jsme vyzkoušeli skiareál Lipno-Kramolín, kde nám bohužel příliš nevyšlo počasí.

Zpět do Prahy jsme dorazili, až na pár plánovaných dřívějších odjezdů, ve stejném počtu, ve jakém jsme odjížděli! Ač se to zdá v dnešní době téměř nemožné, skóde GJP vs COVID-19 vyzněl jasně ve prospěch GJP, a to v poměru 73:0!🎉

Hodně zdraví všem i nadále a těšíme se za rok, kdy kromě lyžáku prváků zkusíme dle zájmu uspořádat i společný lyžák třeáků a čtvráků někam dál za hranice naší krásné republiky.

Za GJP vedoucí lyžáku Jakub Běhounek 👱‍♂️ a jeho instruktorská crew Radek Dán 👨, Ivana Hasalová 👱‍♀️, Helena Eichingerová 👩‍🦱, Franta Hňup 🧑 a Štěpánka Záhorová 👩Mgr. Jakub Běhounek
zástupce ředitele pro vzdělávání, ICT koordinátor
2022-03-01
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí