English versionGerman versionEspa�olVi?t

Třídní schůzky 7. 2. 2022 - ONLINE

„Pozvi svého rodiče opět ke svému počítači“- společné setkání studentů, rodičů, třídních učitelů a ředitele školy

Vážení a milí rodiče,

rád bych Vás srdečně pozval k účasti na dalších online třídních schůzkách, které se budou na GJP konat v pondělí 7. 2. 2022 opět přes platformu Microsoft Teams.

Covid nám v současné době komplikuje vzdělávání, ale my odoláváme. Zejména naši učitelé srdnatě čelí nemoci i karanténám. Věřím, že to bude pokračovat i nadále. Musím jim i studentům poděkovat za to, jak dobře zvládají hybridní výuku, kdy nemocní studenti jsou připojení do výuky z domova. Při posledních třídních schůzkách jsem slíbili, že se na konci 1.pololetí letošního šk. roku s Vámi setkáme ve virtuálně. Rádi bychom navázali na úspěšný model s názvem „Pozvi svého rodiče ke svému počítači“.
Proč měnit to, co dobře fungovalo? Je moc fajn vidět, jak se u počítačů scházíte společně se studenty, někdy i celé rodiny nebo se připojíte přes telefon. To je skvělé. Budeme rádi, když tomu bude i tentokrát.
Příští týden čeká studenty 1. a 2. ročníků historicky první společný lyžařských kurz v nesnadných covidových podmínkách v rakouském Hochfichtu. Pan zástupce Běhounek jako vedoucí LK bude v 1. a 2. ročníku k dispozici Vašim příp. dotazům.


Potěší nás, když přijmete pozvání ke společnému setkání opět i se studenty u jednoho počítače. I tentokrát Vám nabízíme již tradiční online program:

16.00-17:00
-individuální rozhovory rodičů s vyučujícími dle vlastní volby a preference, avšak pouze po předchozí dohodě s vyučujícím, přes platformu MS Teams.

Společná online setkání po třídách s třídními učiteli a vedením školy od:

17:30 - 1. ročník
17:45 - 2. ročník pouze 2 beta
18:00 - 3. ročník
18:15 - 4. ročník


Třída 2 alfa měla online TS ve čtvrtek 3.2. 2022 od 18:00 hod. z důvodu pracovního výjezdu třídní učitelky L. Tutrové se skupinou studentů GJP do Litvy v rámci programu ERASMUS+.

V průběhu konání online TS mě dnes zastoupí oba zástupci ředitele školy v následujících ročnících a třídách:
Mgr. Jakub Běhounek v 1.ročníku a ve 2 beta
PhDr. Josef Končel ve 3. a 4. ročníku


Rád bych Vás pozval i ke sledování života na sociálních sítích GJP (Facebook, Instagram). Tam se také dozvíte ledacos a možná se i pobavíte.

Mějte se všichni co možná nejlépe, přeji Vám a Vašim blízkým především pevné zdraví a přečkání současné omikronové vlny. Budu doufat, že pozvání od studentů i od nás k online třídním schůzkám 7. 2. přijmete.

Přeji Vám příjemný a klidný průběh dnešních TS.

Michal Musil
ředitel školy

Mgr. Michal Musil
ředitel školy
2022-01-26
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí