English versionGerman versionEspaňolVi?t

Ředitelské volno - 25. 9. 2020

Milí studenti,

v pátek 25. 9. 2020 bude vyhlášeno ředitelské volno. Nejedná se o pozitivní reakci ředitele GJP na výzvu ministra zdravotnictví, ale o nezbytnou reakci na provozní problém.
GJP patří ke školám, které se nebojí zařazovat do vzdělávání i složitější moderní vzdělávací prvky. Ped. sbor se systematicky několik let připravuje na plné zavedení formativního hodnocení, což není rozhodně snadný úkol.
Další důležité proškolení učitelů externími lektory je naplánováno na pátek 25. 9.2020.

Proto jsme zajistili pro Vás náhradní vzdělávací program v aule PedF UK. Ten bohužel nebude možné v pátek 25. 9. uskutečnit zejména z důvodu nastavených protiepidemických opatření a doporučení manuálu MŠMT.

Děkuji Vám a Vašim rodičům za pochopení. Slibuji, že se Vám pokusíme tento den studijně "vynahradit". Ve škole se uvidíme opět 29. 9.
Těšíme se na návrat studentů 1. ročníků zpět do školy 29. 9.,resp. 30. 9. po skončení karantény nařízené HS Praha 1.

Mám velkou radost z toho, jak pohotově a kvalitně byla zavedena distanční výuka pro studenty, kteří nemohou docházet do školy.
Děkuji všem, zejména IT sekci, učitelům GJP a také velmi dobře spolupracujícím studentům.

Přeji Vám příjemný prodloužený víkend nejlépe ve společnosti knih, zajímavých filmů, s aktivním přístupem k životu. Dodržujte, prosím, v zájmu svém, svých blízkých a spolužáků ve škole zásady prevence a chování v době "koronavirové".


Michal Musil
ředitel školy

Mgr. Michal Musil
ředitel školy
2020-09-24
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí