English versionGerman versionEspaňolVi?t

Třídní schůzky 20.4. 2020 - ONLINE, poděkování

Vážení a milí rodiče,

rád bych Vám moc poděkoval za skvělou téměř stoprocentní účast na historicky prvních online třídních schůzkách, které se na GJP konaly v pondělí 20. 4. 2020 přes platformu Microsoft Teams.

Zdá se, že model "Pozvi svého rodiče ke svému počítači" výborně zafungoval. Třídní učitelé informovali na video poradě GJP o průběhu a obsahu třídních schůzek. Děkujeme Vám i studentům za aktivní přístup, Vaše postřehy, otázky a také pochvalná slova na adresu našich vyučujících. Vážíme si toho. Bylo fajn vidět, že se u počítačů či tabletů někdy sešly celé rodiny.

Určitě se ještě jednou s Vámi touto formou setkáme na konci školního roku, protože studenty 1. -3. ročníku patrně do 30. 6. 2020 ve škole neuvidíme.

Všem nám chybí přítomnost studentů ve škole. GJP je velmi komunikativní a kontaktní školou, která v této podivné době dosti trpí. Na druhou stranu jsme se toho všichni hodně nového naučili.

Distanční vzdělávání na GJP běží "jako po másle". Všichni studenti jsou zapojeni do výuky.


Budeme velmi rádi, když i nadále budete poskytovat učitelům a vedení školy zpětnou vazbu z Vašeho pohledu, jak hodnotíte či vidíte online výuku. Je to pro nás velmi důležité.

Jako ředitel školy jsem se v průběhu konání online TS postupně zapojil do komunikace, abych Vás pozdravil a informoval mimo jiné o výši školného na příští školní rok.
Školné bude 69 000 tis. Kč/rok, jak bylo avizováno již počátkem září 2019.

Osobně mám opravdu velkou radost z toho, jak dobře naši studenti a učitelé zvládají s účinnou podporou školního poradenského pracoviště a perfektního zázemí IT sekce GJP distanční výuku. GJP si zakládá na seriózním přístupu ke všem a snaží se poskytovat svým studentům moderní komplexní vzdělávací služby.

Rád bych Vás pozval i ke sledování života na sociálních sítích GJP (Facebook, Instagram). Tam se také dozvíte ledacos a možná se i pobavíte.

Mějte se všichni co možná nejlépe, buďte zdrávi Vy a Vaši blízcí. Budu doufat, že naše další pozvání k online TS v červnu opět přijmete.

Těším se spolu s kolegy třídními učiteli na propojení s Vámi.

Michal Musil
ředitel školy

Mgr. Michal Musil
ředitel školy
2020-04-23
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí