English versionGerman versionEspaňolVi?t

OLŠINA 2021: Důležité informace pro účastníky školy v přírodě (6. 9. - 10. 9.)

Odjezd, příjezd, jak se připravit a co si s sebou (ne)vzít na školu v přírodě, cena 5 000 Kč uhradit do 1.9. 2021, vratka přeplatku 500 Kč do 30.9. 2021!

Milí studenti a rodiče,
do krásného prostředí areálu Olšina vyrážíme již po páté a po loňské nucené přestávce se moc těšíme a věříme, že tento pocit sdílíte i vy! Máme pro vás připravené zajímavé projekty, užijete si pobyt v nádherné přírodě, zasportujete si a spoustu dalšího.

Zde je shrnutí všeho zásadního pro účast na škole v přírodě:

KAM JEDEME: Rekreační areál Olšina
https://www.vls.cz/cs/rekreacni-zarizeni/olsina/rekreacni-zarizeni-olsina

SRAZ K ODJEZDU: v pondělí 6. 9. 2021 v 9:15
Očkovaní studenti se dostaví na sraz přímo, studenti, kteří se budou před tím ve škole testovat, se na sraz přesunou organizovaně v doprovodu pedagogů konajících dozor.
Testování studentů AG testy (kromě očkovaných nebo těch, co prokáží prodělání covid-19, lhůta 180 dnů) proběhne 6. 9. 2021 od 8:00 hod. do 8:30 hod. ve škole. Studenti, kteří zdárně absolvují testovaní s negativním výsledkem, se následně společně přesunou za dozoru pedagogů do místa srazu k odjezdu na Olšinu.
Odjezd bude z parkoviště na magistrále, naproti budově Hlavního nádraží (směr Brno)
Příjezd bude v pátek 10. 9. 2021 mezi 13 a 13.30.

Studenti, nezapomeňte před odjezdem svému třídnímu odevzdat:
-Posudek o zdravotní způsobilosti od lékaře (pokud ho ještě nemáte, stáhnete si v Dokumentech na našich webových stránkách)
-Souhlas zákonných zástupců se zařazením studenta na školu v přírodě (nezletilí) / Prohlášení zletilého studenta (zletilí) - dostanete od třídního učitele, odevzdáte ve škole kdykoliv před odjezdem
-Potvrzení o bezinfekčnosti - dostanete od třídního (nesmí být starší 3 dnů), odevzdáte ve škole 6. 9. po otestování nebo na srazu (očkovaní)

Na školu v přírodě si, kromě standardních věcí jako je vhodné oblečení, pomůcky na projektovou výuku, sportovní oblečení a kapesné, vezměte:

- NEPROMOKAVOU obuv a bundu (velmi důležité! Večer chladno, ráno mokro!)
- pantofle/přezůvky
- teplé ponožky
- sportovci (fotbal, tenis, beach volejbal, nohejbal, frisbee) sportovní obuv
- tanečníci (čtvrťáci povinně a ostatní tancechtiví) vhodnou obuv, oblečení
- (do dvojice) tenkou deku, abyste případně přes den mohli sedět na trávě
- repelent proti hmyzu
- psací pomůcky a blok (laptop není nutný, pokud není zásadní pro projekt, zvažte, zda ho skutečně potřebujete)
- 5 respirátorů pro vlastní potřebu

ZAVAZADLA:
NEBERTE si nadměrná zavazadla, balíky vod, velké reprosoustavy apod. - nebude na ně místo. Předpokládáme, že každý bude mít jedno větší a jedno malé, příruční zavazadlo do autobusu. Výjimku tvoří studenti, kteří si povezou pomůcky do projektu - např. hudební nástroj atd.
Pro ty, kteří se budou ve škole testovat:
Vzhledem k tomu, že se budete v pondělí ráno po testování přesouvat ze školy na místo odjezdu (MHD + pěšky), doporučujeme vzít si místo kufru na kolečkách velký batoh ("krosnu") na záda.
Můžete si také zajistit individuální dopravení zavazadla přímo na místo srazu nejpozději do 9:15.

Protože letošní Olšina bude o 1 den kratší, cena byla snížena na 5 000 Kč. Řada z vás již uhradila původně stanovenou částku 5 500 Kč. Přeplatek 500 Kč bude vrácen do 30. 9. 2021 na bank. účet, ze kterého byla platba za Olšinu převedena. Pokud jste již Olšinu uhradili, ale nebudete se moci akce zúčastnit, napište email na info@gjp1.cz s žádostí o vrácení platby a s uvedením čísla účtu.

Věřme, že nám vyjde dobré počasí, vše ostatní už je jen na nás. Celý pedagogický Olšina tým dělá maximum pro to, abychom prožili báječný start do nového školního roku.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:
1) Bezinfekčnost - nezletilý žák
2) Bezinfekčnost - zletilý žák
3) Souhlas zákonných zástupců se zařazením dítěte na školu v přírodě
4) Prohlášení zletilého žáka se zařazením na školu v přírodě

Těšíme se na Vás!Mgr. Radek Dán
koordinátor Erasmus+
2021-09-03
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí