SPORT NA GJP
Kalendář proběhlých sportovních akcí
| březen 2020 |
11.3. | OG Floorball cup | |
| Zajiuje M. egklitz | | 1.3. - 6.3. | Lyařský výcvik prvních ročníků | |
| Hochficht | | | leden 2020 |
3.1. - 12.1. | Lýařský výcvik 3. a 4. ročníků | |
| listopad 2019 |
27.11. | Florbalový turnaj POPRASK | |
15.11. | Hrajeme pro... | |
| Volejbalový turnaj na GJP Mělník | | | květen 2019 |
14.5. | Mistrovství ČR kolních týmů v golfu | |
| zajiuje M. Musil | | | duben 2019 |
17.4. | Memoriál Radka Donáta - futsalový turnaj | |
| březen 2019 |
6.3. | Floorbal cup OPEN GATE | |
| Zodpovídá M. egklitz | | | listopad 2018 |
- - - | Středokolská futsalová liga | |
| květen 2018 |
15.5. | Mezinárodní mistrovství ČR kolních týmů v golfu - Mstětice | |
| Sraz týmu GJP ve Mstěticích v 7:45 hod. | | | duben 2018 |
- - - | Juniorský maraton | |
| Zajiuje M. Müller | | | březen 2018 |
28.3. | Memoriál Radka Donáta | |
| Futsalový turnaj, hala Sokola Královské Vinohrady | | 9.3. - 18.3. | Lyařský výcvik 2. a 3. ročníků | |
| Les Sybelles, Zajiuje M. Müller | | - - - | Plavecká tafeta OPEN GATE | |
| Zajiuje | | | únor 2018 |
28.2. | Floorball cup OPEN GATE | |
| Zajiuje V. Dřízal | | 25.2. - 2.3. | Lyařský výcvik 1. ročníků | |
| Zajiuje M. Müller, Středisko HOCHFICHT, ubytování v komplexu Racek, cena 7 900,-, | | | prosinec 2017 |
21.12. | Vánoční bruslení | |
| Zimní stadion HASA - Vrovice | | 14.12. | Středokolská futsalová liga - 2. kolo | 08:00 |
| Zajiuje O. Raček | | | listopad 2017 |
3.11. | Středokolská futsalová liga | |
| Zajiuje O. Raček | | | říjen 2017 |
18.10. | Středokolská liga v ULTIMATE FRISBEE | |
| Zajiuje R. Dán | | | květen 2017 |
30.5. | Mezinárodní mistrovství ČR kolních týmů v golfu - Mstětice | 8:00 - 17.00 |
| GJP budou reprezentovat: K. Domalická, A. Kalistová, E. Zuckersteinová | | | duben 2017 |
18.4. | Juniorský maraton Běíme pro Evropu 2017 | |
12.4. | Memoriál Radka Donáta | |
| Futsalový turnaj | | | březen 2017 |
- - - | Plavecká tafeta OPEN GATE | |
5.3. - 10.3. | Lyařský výcvik 1. ročníků | |
| únor 2017 |
- - - | Floorball Cup OPEN GATE | |
| leden 2017 |
6.1. - 15.1. | Lyařský výcvik 2. a 3. ročníků | Pátek cca 21:00 Neděle cca 7:00 |
| Sraz ve 21:15 | | | prosinec 2016 |
20.12. | Bruslení | 9:00 - 11:00 |
| Tradiční předvánoční bruslení GJP | | | říjen 2016 |
13.10. | Středokolská liga v ULTIMATE FRISBEE | |
| březen 2016 |
23.3. | Memoriál Radka Donáta | 8:30 a 14:00 |
| duben 2015 |
1.4. | Memoriál Radka Donáta | |
| Futsalový turnaj | | | březen 2015 |
31.3. | Plavecká tafeta Open Gate | 9.00 - 13.00 |
| mezikolní hodinový závod plaveckých tafet s účastí GJP | | | únor 2015 |
15.2. - 20.2. | Lyařský výcvikový kurz pro 1. ročníky Hochficht | |
| prosinec 2014 |
18.12. | Bruslení | |
| duben 2014 |
16.4. | Memoriál Radka Donáta | 8:30 - 13:30 |
| březen 2014 |
21.3. - 30.3. | Lyák 2. - 4.roč - Fancie - Risoul - Vars | |
2.3. - 7.3. | Lyák 1. ročníků Hochficht | 13:30 neděle - 21:00 pátek |
| prosinec 2013 |
18.12. | Vánoční bruslení GJP | 8.30 - 10.30 |
| ZS HASA, Vrovice | | | březen 2013 |
27.3. | Memoriál Radka Donáta | 8:30 - 13:30 |
3.3. - 8.3. | Lyák 1. ročníku n Hochfichtu | |
| leden 2013 |
4.1. - 13.1. | Lyařský výcvikový kurz pro 2. - 4. ročníky | pá-ne |
| Francie | | | prosinec 2012 |
19.12. | Vánoční bruslení, hokej | |
| listopad 2012 |
16.11. | Připomenutí událostí 17. listopadu 1939 a 1989 | |
| duben 2012 |
26.4. | Juniorský maraton | |
4.4. | Memoriál Radka Donáta | |
| březen 2012 |
4.3. - 9.3. | Lyařský kurz pro 2. a 3. ročníky (Hinterstoder) | |
| leden 2012 |
8.1. - 13.1. | Lyařský kurz pro 1. ročníky (Hochficht) | |
| prosinec 2011 |
21.12. | vánoční bruslení, hokej | 9.00 - 10.30 hod. |
| listopad 2011 |
16.11. | Florbalový turnaj k 17. listopadu | |
| březen 2011 |
11.3. | Memoriál Radka Donáta - turnaj GJP ve futsalu | 8.00 - 13.00 |
| únor 2011 |
27.2. - 4.3. | Lyařský výcvikový kurz 1. roč. (Hochficht) | |
| leden 2011 |
9.1. - 14.1. | Lyařský výcvikový kurz 2. a 3. roč. (Hochficht) | |
| březen 2010 |
13.3. - 20.3. | Lyařský kurz 1. ročníku - Pec p. Sněkou, Penzion Zákoutí | |
| prosinec 2009 |
21.12. | Vánoční bruslení a lední hokej | |
| listopad 2009 |
19.11. - 20.11. | sportovní soutěe k 17. listopadu | |
| březen 2009 |
7.3. - 14.3. | Lyařský kurz 1. ročníku | |
| leden 2009 |
6.1. - 10.1. | Lyařský kurz třídy 2 alfa | |
| prosinec 2008 |
18.12. | Vánoční bruslení | |
14.12. - 19.12. | Lyařský kurz 4. ročníku | |
| listopad 2008 |
13.11. - 14.11. | Sportovní soutěe k 17. listopadu | |
22.11. - 23.11. | Sportovní soutěe k 17. listopadu | |
| prosinec 2006 |
22.12. | vánoční bruslení, hokej | |
| březen 2006 |
12.3. - 19.3. | lyařský výcvikový kurz 1. roč. | |
| Pec pod Sněkou | | 11.3. - 18.3. | lyařský výcvikový kurz 2. roč. | |
| Harrachov | | | únor 2006 |
1.2. | Fotbalový turnaj organizovaný GJP | |
| prosinec 2005 |
22.12. | bruslení, hokej, vánoce ve kolním klubu | |