English versionGerman versionEspa�olVi?t

Rozhovor s ředitelem GJP Michalem Musilem na freshstart.cz

podívejte se nebo si poslechněte podcast o tom, v čem je studium na GJP unikátní, jak podporujeme aktivní a iniciativní studenty, o společné škole v přírodě, o moderních metodách a vybavení, o nové dimenzi vztahu mezi studenty a vedením školy, apod.

Vážení přátelé,

na podzim roku 2023 jsem dostal možnost absolvovat rozhovor s mladými redaktory z Agentury Notigo, který byl publikován na platformě freshstart.cz.

Byla to velmi příjemná zkušenost a možnost odpovídat na jejich dotazy týkající se nejen GJP.

Pokud máte zájem seznámit se s mým viděním a vnímáním klíčových oblastí a aktivit, kterým věnujeme velkou pozornost u nás na GJP, doporučuji Vám si rozhovor pustit.

Vysvětluji mimo jiné, co znamená "učíme jinak", jak pracujeme s výsledky evaluce (GJP očima studentů, učitelů a rodičů), jak probíhá unikátní projekt školy v přírodě, kterého se účastní prakticky všichni studenti a učitelé, co je to nová dimenze nastavení vztahu mezi studenty, učiteli a vedením školy, nový program - Aktivní student GJP a jeho kategorie, využívání moderních technologií a programů a také např. i o programu mezigenerační spolupráce a zapojení prarodičů žáků GJP do komunitního života školy.

Řeč byla také o našem přístupu k výuce moderní historie, anglického jazyka, o formativním vzdělávání a hodnocení.podcast na Spotify
podcast na Apple music


Rád bych poděkoval za možnost vyjádřit se na platformě freshstart.cz

Mgr. Michal Musil
ředitel školy
2024-01-16
Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí