FILMOVÝ FESTIVAL GJP 2026 - čtvrtek 18. 6.
přijďte oslavit konec školního roku ve čtvrtek 18. 6., foyer v kině Dlabačov se otevírá v 17:00🎬 PŘIJĎTE NA SLAVNOSTNÍ VEČER FILMOVÉHO FESTIVALU GYMNÁZIA JANA PALACHA 2026, kde se můžete rozloučit se školním rokem 2026.
Promítat se budou nejlepší krátké filmy natočené studenty 2. ročníků, těšit se můžete na GJP VOICES 🎶 a českou premiéru filmu naší absolventky Kláry Jíchové - VIDĚLI JSME SE V METRU, který vznikl za podpory TV Prima a GJP a v hlavních rolích se objevují naši studenti.
Slavnostní večer se uskuteční v kině Dlabačov ve čtvrtek 18. června 2026 a zváni jste všichni - současní i budoucí studenti, rodiče, učitelé, absolventi i přátelé školy.
Těšit se můžete na cca 3 hodinový program od cca 17:00 a v něm:
- českou premiéru filmu Kláry Jíchové VIDĚLI JSME SE V METRU 🌟
- nejlepší studentské filmy letošních druháků 🎞
- udílení cen za nejlepší kameru, zvuk, scénář, filmový plakát, nehraný film, hereckou roli a za nejlepší film publika a akademie GJP 🎉
- vystoupení GJP VOICES
- staré i nové známé a samozřejmě příjemnou atmosféru v průběhu celého večera
Přijďte si užít příjemný večer, zhlédnout povedené filmy druháků a rozhodnout, který z nich získá nejvyšší ocenění, seznámit se s GJP nebo se prostě potkat se známými tvářemi a oslavit tak společně konec školního roku
Vstup je zdarma.
Těšíme se na Vás, organizační tým MFFMM 💛
















