Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Olympiáda lidských práv

celorepubliková soutěž


Vážená paní / Vážený pane,
dovolte, abychom se na Vás obrátili s nabídkou účasti Vaší školy, respektive Vašich studentů, v celostátní středoškolské soutěži - Olympiádě lidských práv. Soutěž je organizována neziskovým spolkem Leges humanae a v letošním roce se koná již sedmý ročník. Olympiáda lidských práv je dobrovolná dvoukolová soutěž studentů středních škol a vyššího stupně gymnázia ve věku 15 – 19 let. Cílem soutěže je podnítit zájem studentů o lidsko-právní problematiku, atraktivní formou zvýšit jejich informovanost v dané oblasti a podpořit úroveň veřejné debaty. Soutěž si klade za cíl vysvětlit studentům důležitost prosazování ochrany lidských práv pro všechny členy společnosti.

Soutěž je dvoukolová a její první kolo bude spuštěno 15. 10. 2018. Jak se Vaši studenti zapojí? Stačí, když vyplní online soutěžní formulář, který naleznete na našich internetových stránkách www.olpcr.cz. Před tím, než začnete soutěžit, prostudujte si prosím soutěžní pravidla, které naleznete na webu. 1. kola se Vaše škola může zúčastnit kdykoliv od 15. 10. 2018 do 11. 11. 2018.

Pro více aktualit sledujte naši facebookovou stránku. V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.Zapojte se!

Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí