Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Teendesign

info

Ráda bych Vás touto cestou pozdravila z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU a informovala Vás o probíhající soutěži pro studenty všech typů gymnázií, středních škol a vyšších odborných škol nazvané Teendesign 2018, kterou fakulta vyhlašuje.

Tématem třináctého ročníku soutěže je IDENTITA a ve hře jsou kurzy mezinárodní letní školy umění ArtCamp a věcné ceny. Další informace najdete na webové adrese www.fdu.zcu.cz/teendesign. Termín pro zaslání soutěžních prací je 30. listopadu, stejně jako pro podání přihlášek do bakalářských oborů naší školy.

Dále bych vás chtěla informovat o termínu Dne otevřených dveří naší fakulty, který se uskuteční ve čtvrtek 1. listopadu 2018 a pro Vaše studenty bude opět připraven program zahrnující informační blok, prohlídky ateliérů a budovy školy, ukázky práce našich studentů, konzultace domácích prací uchazečů o studium i informace k přijímacím zkouškám (https://fdu.zcu.cz/cz/1523-den-otevrenych-dveri-na-sutnarce). Rádi Vás a Vaše studenty přivítáme.

S pozdravem a přáním úspěšného začátku nového školního roku,

Lenka Thomayer Opatrná

--


Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí