Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Konference CESTOU INSPIRACE A PARTNERSTVÍ

pátek 11. 10. - nabídka pro všechny studentyTento pátek se v aule Pedagogické fakulty UK (tam, kde probíhá slavnostní zahajování školního roku) koná konference ke 100. výročí Jedličkova ústavu a škol nazvaná Cestou inspirace a partnerství. Konferenci pořádá s JÚŠ Pedagogická fakulta a Somatopedická společnost.

GJP participuje na projektu jako partnerská škola a přislíbili jsme pomoc s organizací konference. Zároveň jsou naši studenti zváni k vyslechnutí si přednášek v dopolední části konference (8-12 hod.).

Pokud Vás zajímají témata z oblasti sociální, pedagogické, speciálně-pedagogické, terapeutické, psychologické, lingvistické nebo veřejnoprávní nebo máte chuť se zamyslet nad tím, co považuje naše společnost za významné vzhledem k podpoře osob se zdravotním handicapem a chtěli byste pomoci s organizací a zároveň si vyslechnout dopolední část konference, ozvěte se mi na email: vitoskova@gjp1.cz.

V případě vašeho zájmu budete na páteční dopoledne (1. - 4. vyučovací hodina) oficiálně uvolněni z výuky, do školy se vrátíte na 5. hodinu.

Zároveň zvu také všechny vyučující, kteří neučí a téma konference by je zajímalo. Konference probíhá od 8h ráno do odpoledních hodin, cca do 15h. Konference je pro posluchače zdarma.

PROGRAM (Pdf)

Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí