Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Informační den Univerzity Karlovy v Praze - 12.11.

Chcete získat více informací o studiu na VŠ - konkrétně na UK v Praze?

Tak právě pro Vás je tu INFORMAČNÍ DEN Univerzity Karlovy v Praze, který je již tradičně pořádán pro uchazeče o studium v budovách Přírodovědecké a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze na Albertově. Letošní Informační den UK se uskuteční v sobotu 12. listopadu 2011 od 9.30 do 16.00 a v jeho rámci budou mít uchazeči o studium na Univerzitě Karlově šanci konzultovat podmínky přijímacího řízení či další informace týkající se možností studia se zástupci všech 17 fakult univerzity. Představitelé fakult UK přednesou také prezentace týkající se možností studia a přijímacího řízení.

Kromě toho se budete mít možnost v rámci doprovodného programu setkat se zástupci Studentské unie UK, kteří Vám představí činnost studentských spolků, anebo můžete navštívit některou z prezentací o možnostech studia v zahraničí či o možnostech celoživotního vzdělávání atd. Aktuální informace o Informačním dni UK – včetně programu akce – naleznete na této webové stránce: http://www.informacniden.cuni.cz.

Neváhejte a dojděte si pro informace přímo ke zdroji - vhodné pro studenty 3. a 4. ročníků, ale seznámit se s Univerzitou mohou jít i ostatní.Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí