Gymnázium JANA PALACHA PRAHA 1 - učíme jinak
English versionGerman versionEspaňolVi?t

Podmínky pro chození do sboru

Z důvodu zkvalitnění práce a chodu sboru, jsem nucen Vás obeznámit s přesnějšími pravidly fungování sboru.

S maturanty jsem dohodnutý, že budou aktivně chodit až do 16.4., než se naplno ponoří do příprav na maturity. Od těch tedy očekávám po tu dobu 100% účast.
Vy ostatní jste povinni chodit na zkoušky - zapisuje se docházka. Na základě docházky pak můžete být neklasifikováni. Z toho plyne nutnost vědět, kolik můžete zameškat zkoušek a jakým způsobem se lze ze zkoušek omlouvat a uvolňovat.
Celkem bude v druhém pololetí 17 zkoušek + soustředění, které je povinné. Pokud zameškáte 4 a více zkoušek, nebudete klasifikování.
Omluvy příjimám pouze pokud nejste ve škole od rána. Už nebudu tolerovat rýmičku ani kašlíček, pokud s tím chodíte do školy. Když můžete do školy, můžete i na sbor. Pouze nebudete zpívat, ale alespoň odposloucháváte, co se děje, děláte si poznámky do not apod. V případě odchodu k lékaři musíte mít potvrzení od lékaře, jako při běžně zmeškané hodině výuky. Nejde mi o buzeraci, ovšem někteří z Vás hřeší na můj benevolentnější přístup. Tomu je konec!
Zkouška 5. 2. mě skutečně zklamala, když někteří studenti se omluvili pro nemoc, a poté jsem je viděl posedávat ve "čtrnáctce"...

díky za věnovanou pozornost těmto informacím a v pátek na viděnou, zdraví Tom :)

Sdílet na Facebook
© 2014 GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o.
Pštrossova 13/203, 110 00 Praha 1
studijní obor: 7941K41
ochrana soukromí